طرح‌های بیمه‌ای ویژه نانوایی

بیمه-عمر
بیمه عمر، یک سرمایه‌گذاری پرسود
۲۳ فروردین ۱۳۹۶
بیمه منزل مسکونی شما باید شامل پوشش‌های مشخصی باشد
۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

یکی از سخت‌ترین مشاغلی که هرروز اکثر ما با آن‌ها برخورد داریم نانوایی است. در گرمای تابستان که این روزها بیشتر از همیشه خودنمایی می‌کند درک سختی این شغل بسیار راحت‌تر است. شاید یکی از اولیه‌ترین نیازهای افرادی که با این مشقت به کار مشغول‌اند تأمین امنیت جانی است که باید در درجه اول با استفاده از ساختمان و تجهیزات ایمن تأمین گردد.

رعایت نکات ایمنی در چنین مکان‌هایی که شعله‌های سوزنده آتش یکی از ابزار اصلی کار است غیرقابل‌چشم‌پوشی است. با رعایت همه موارد ایمن تضمین صددرصدی امنیت کاری غیرممکن است و حوادث غیرقابل‌پیش‌بینی زیادی ممکن است در این مکان‌ها به وجود آید. پیشنهاد ما به‌تمامی صاحبان این مشاغل آن است که تمامی تمهیدات را برای جبران خسارت‌های احتمالی ناشی از حوادثی که امیدواریم هرگز پیش نیاید بیندیشید و فراموش نکنید که حادثه خبر نمی‌کند. حتی اگر صاحب و یا شاغل در نانوایی نیستید داشتن این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا یک راهنمای خوب برای شاتری که هرروز نان صبحانه شما و خانواده‌تان را تهیه می‌کند باشید.


 

یکی از مهم‌ترین بیمه‌ها بیمه آتش‌سوزی است که همان‌طور که از نامش برمی‌آید خسارات ناشی از آتش‌سوزی را جبران می‌نماید. این خسارت‌ها شامل تمامی مواد اولیه موجود و ماشین‌آلات و تجهیزات می‌باشد. علاوه بر این ساختمان مورداستفاده نیز در برابر آتش‌سوزی و یا حوادثی مانند سیل، زلزله، انفجار، صاعقه و خسارات ناشی از ذوب برف و باران بیمه می‌شود.

برای تأمین هزینه‌های درمانی در زمان حادثه باید از بیمه مسئولیت کارفرما استفاده شود که در آن کارفرما که همان صاحب نانوایی می‌باشد کارگران نانوایی را در برابر حوادثی که ذکر شد بیمه می‌نماید تا جبران هزینه‌های درمانی از محل بیمه ایران انجام شود. در زمان ایجاد حادثه نگرانی‌های متعددی به وجود می‌آید که بیمه می‌تواند نگرانی‌های مالی را حذف نماید تا به‌نوبه خود کمکی به رفع مشکلات حادثه دیدگان نموده باشد. برای مشاوره بیشتر دراین‌باره می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق‌تری در اختیارتان قرار دهند.